Nishplas Hakkında

Nishplas, dekoratif yalıtımlı sıva sektöründe, gelişen teknolojiyi ve müşteri taleplerini dikkate alarak bina edilmiş sektörün köklü firmalarındandır.

Toplum olarak, yapılarımızda kullandığımız sıva malzemesinin estetik olmasına, sağlığa zararlı olmamasına, kolay uygulanabilir olmasına, ısı ve ses yalıtımına pozitif etkide bulunmasına , özellikle de tamir edilebilir ve uzun soluklu olmasına önem veriyoruz. Bu beklentileri göz önüne alarak ürettiğimiz dekoratif sıva ürünlerimiz tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Nishplas dekoratif sıva ile uygulama esnasında zengin renk seçeneklerimizden dilediğiniz bir kaçını seçerek kendinize özgün sanatsal bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
Misyonumuz  ;
  • Teknolojik alanda kaliteli ve güvenilir ürünler elde etmek
  • Yenilikleri sürekli takip edip aynı zamanda tasarlayıp üretebilmek
  • Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak
  • Müşteri memnuniyetleri doğrultusunda ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya devam etmek
  • Sektörümüzün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Nishplas İpek Sıva & Canlı Sıva Uygulama Videosu

Videoyu oynat

Nishplas İpek Sıva Hikayesi

İpek sıva, Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında, dünyadaki ilerlemelere ayak uydurabilmek için
kendini sürekli olarak yenileyebilen, öğrendiklerini uygulayabilen, olaylara ve karşılaştıkları problemlere
yönelik olarak yeni tasarımlar yapabilen, hem dekor hem de rahatlık açısından kullanıcılara bir çok avantaj sağlayan yeni nesil bir iç dekorasyon duvar kaplama ürünüdür.

Yıllarca evlerimiz için boya derdi ile uğraşıp durduk. Sürekli mobilyalara uygun renkler değiştirmek zorunda kaldık, bir süre sonra solan renkler, dökülen boyalar, canlı durmayan mat görüntü ve kirlenme derdi ile tam bir vakit ve para kaybıydı.

İpek sıva & Canlı sıva hem paranız, hem de zamanınızı size geri kazandıracak birbirinden harikulade özellik ve avantajları sayesinde her daim kararınızın ne kadar doğru olduğunu gözler önüne serecek muhteşeme bir ürün. Öncelikle ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelebilecek ya da komşuların seslerini minimuma indirecek muhteşem bir ses yalıtımı ürünüdür. Hiç bir boya ya da duvar kağıdında olmayan bu özellik sayesinde evde çıkardığınız yüksek ses dışarıdan duyulamayacak.

Nishplas İpek Sıva formülünün içinde bulunan pamuk, elyaf, mineral taş ve doğal yapıştırıcılar bu sesi absorte ederek engelleyecektir. Peki canlı sıvanın tek özelliği bu mu? Elbette Hayır ! Dekoratif İpek Sıva ısı yalıtımıda sağlar.

Nishplas Canlı Sıva İpek sıva yazın evlerinizin ısımasını geçiktirdiği gibi kış mevsimlerinde ise soğumasını geciktirir. İpek sıvanın pamuksu yapısı ve 3 mm kalınlığı sayesinde duvarlar ısıyı tutar ve %35 -50 arasında ısı yalıtımı sağlar. Bu da faturalarınız da ciddi miktarlarda düşüşe neden olur.

Nishplas İpek sıva ses ve ısı yalıtımının yanında bir diğer özellik olarak da radyasyonu önler. Tübitak tarafından gerçekleştirilen testlerde Nishplas Canlı Sıvanın radyasyon yalıtım özelliği tescillenmiştir.

Canlı Sıva çok uzun yıllar boyunca dekoratif görünümüne devam eder. Sizi her yıl boya yapma derdinden kurtaracak olan bu büyük avantajlı özellik sayesinde bir kere uygulama yaptıktan sonra 10 yıl boyunca canlı ipek sıva duvarlarınızı oldukça dekoratif bir şekilde kaplayacaktır. Hatta dilerseniz ipek sıvayı sökerek başka bir alana taşıyabilirsiniz.

Yüzlerce renk ve desen seçeneği ve içinde bulunan renkli taşlar sayesinde dekoratif ve şık renk karmaşası her türlü yüzeyde ve her türlü mobilya ya uygun şekilde evinizin havasını değiştirerek alanı daha geniş ve yaşanabilir gösterecektir. Canlı sıva yaptıran müşterilerimizin yorumları her zaman olumlu yönde olmuştur.

Pamuk sıva olarak da bilenen ipek sıva ya da diğer bilinen isimleri ile Canlı sıva, Silk Plaster, Japon sıva aslında hepsi Nishplas İpek sıva ile aynı üründür.

alışveriş sepeti
WhatsApp Destek
Yardıma ihtiyacınız mı var?
ipeksiva.com.tr Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz,

Size nasıl yardımcı olabilirim?