Teslimat ve İade Şartları

Satın aldığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız üründen memnun kaldığınızı umuyoruz. Ancak herhangi bir nedenle satın alma işleminizden tamamen memnun kalmazsanız, para iadesi veya değişim için bize ulaşabilirsiniz.

İADELER

 

Tüm İadeler 3 iş günü içerisinde gönderilmelidir. 3 İş günü içerisinde gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilemez, değişim hakkı tâbi tutulur. Değişime tabi tutulan süre 7 iş gündür. 7 iş gününü aşan değişim taleplerinde ürün değişimi kabul edilmez.

 

Tüm iadeler, satın alma tarihinden itibaren 2 gün içinde postalanmalıdır. İade edilen tüm poşetler açılmamış, kapatılmış ve hasar görmemiş, tüm orijinal etiketler zarar görmemiş olmalıdır.

 

İADE SÜRECİ

 

Ürün iadesi işlemini info@ipeksiva.com.tr adresine mail atarak ya da web sitemizde bulunan ürün iade bölümünden form doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. İade formunu doldurduktan sonra almış olduğunuz iade numarası ile ürünü ve satın alma belgenizi aşağıdaki adrese gönderin.

Atalar mah. Atalar Cd Gök Sk No:5 Kartal/ İstanbul

İade için olan nakliye ücretlerinden müşterilerimiz sorumludur. İade işlemini gerçekleştirirken takip edilebilir bir postalama yöntemi kullanmanızı rica ederiz. İade numarası olmayan iadeler kabul edilemez. İade numarası olmadan göndermiş olduğunuz ürünlerin sorumlulukları müşterilerimize aittir.

PARA İADESİ

 

İade süreci 5 gün içinde başlamaktadır. İade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan ve incelendikten sonra gerekli süreç başlayacaktır. İade işlemi gerçekleştiğinde e-posta ile bilgilendirme yapılacak, para iadesi ya da ürün değişimi için hangi koşulun işleyeceği hakkında size bilgilendirme yapılacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

 

İade politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

+90 554 912 7005  / info@ipeksiva.com.tr

 

alışveriş sepeti
WhatsApp Destek
Yardıma ihtiyacınız mı var?
ipeksiva.com.tr Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz,

Size nasıl yardımcı olabilirim?